Jak to działa?

Witaj w naszym serwisie

Szukasz idealnego projektu, Twojego przyszłego miejsca na ziemi? Marzysz o domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Szukasz nie tylko projektu, ale również firmy budowlanej, która podoła zadaniu? Interesuje Cię dobra jakość i jednocześnie przystępne ceny?

Na naszym portalu znajdziesz nie tylko potężną bazę projektów domów, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta, ale również oferty firm budowlanych. Dzięki temu, według prostej wyceny będziesz mógł zdecydować się na usługi odpowiadającej Ci firmy.


Zasada jest następująca: szukasz projektu, który odzwierciedla Twoją wizję, my pokazujemy Ci możliwości i na jasnych zasadach przedstawiamy koszty przedsięwzięcia grupując je według firm i ich ofert.
Wiesz doskonale ile wyniesie Cię całe zamieszanie: w jednym miejscu zbieramy projekty i cały proces budowy. Gwarantujemy Ci przystępne ceny i sprawdzone ekipy budowlane, a to oznacza, że marzenie o nowym domu stanie się rzeczywistością szybciej niż myślisz.

Cały proces, począwszy od wyobrażenia, poprzez plany, a na projekcie i budowie kończąc, jest teraz niewyobrażalnie prosty! Zwracamy uwagę na łatwą wyceną bez ukrytych kosztów i profesjonalną pracę naszych specjalistów – to dlatego korzystanie z usług naszego portalu jest proste, przyjemne i zawsze kończy się sukcesem.

Chcesz zbudować dom według własnego projektu?

Prześlij go do nas i pozwól firmom budowlanym wycenić budowę.

Tutaj dodaj plik ZIP lub RAR * zawierający:

- wizualizacje, elewacje, rzuty w formacie jpg

- zestawienie materiałów w formacie pdf

Prosimy przed wysłaniem formularza o sprawdzenie czy w załączonym pliku umieczone zostały wszystkie wymagane materiały oraz czy podali Państwo w treści wiadomości nazwę gminy, w której planowana jest budowa.


(maks. Wielkość pliku 25MB)

* - pozycje wymagane

  • Firmy budowlane wyceniają koszt budowy domu według wskazanego projektu
  • Możesz zobaczyć pełną listę ofert i wybrać najlepszą dla siebie
  • Kontaktujesz się z nami, a my przekazujemy Ci dane do firmy budowlanej
  • Kupujesz projekt, budujesz, wprowadzasz się. To takie proste!

Dlaczego serwis aukcji budowlanych?Oszczędzasz czas - wszystko w jednym miejsuBudujesz po najlepszej cenieWiesz z góry ile zapłaciszProjekt budowlany w jednym miejscu

Masz pytania?
Zadzwoń: 12 414 35 34, 602 62 95 77

Napisz do nas!