Witaj w naszym serwisie

Jesteś firmą budowlaną, masz doświadczenie, konkurencyjne ceny i szukasz nowych budowlanych wyzwań? Teraz możesz dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców! Wystarczy, że przedstawisz swoją ofertę na naszym portalu aukcyjnym, a my dotrzemy do Twoich przyszłych klientów. Tworzymy miejsce, w którym Twoi potencjalni klienci już są i tylko czekają na Twoją ofertę.

Dotarcie do nowych klientów jest teraz bajecznie proste. Załóż konto i zaloguj się na swój panel użytkownika. Pobierz katalog projektów i przedstaw swoje oferty budowlane, a potem czekaj na kontakt z naszej strony. Zadbamy o to, aby skierować do Ciebie klienta zainteresowanego właśnie Twoją ofertą.

Nasze projekty pozwalają na łatwą wycenę, dzięki czemu nie ma nieporozumień na linii klient-firma budowlana. Proste zasady i brak ukrytych kosztów to jedna z tych zalet, które przyciągają do nas zarówno klientów, jak i najlepsze firmy budowlane na rynku.

ZALOGUJ SIĘ


Nie masz jeszcze konta?

 
  • Załóż konto lub zaloguj się
  • Pobierz dokumentację projektów w formie PDF
  • Dodaj swoje oferty budowy domów według naszych projektów
  • Skontaktujemy Cię z osobami zainteresowanymi Twoją ofertą budowy

Korzyści dla firm budowlanychChętni do budowy już są! Wystarczy dać dobrą ofertęDobre projekty = łatwa wycenaIndywidualne konto do logowaniaSzybki i wygodny kontakt przez internet i telefon


Masz pytania?
Zadzwoń: 12 414 35 34, 602 62 95 77

Napisz do nas!